Kreska
Potrzebujesz pomocy?

Oferta skierowana dla Seniora, który nie boi się dać krok w cyberprzestrzeń i nawiązać nowych znajomości za pomocą Internetu, a także odnaleźć  znajomych ze starej szkoły, pracy, czy obozu w Bieszczadach.

Komputer nie jest magiczną rzeczą, w której nie wiadomo co do czego służy, a jak się go dotknie, popełni mały błąd, psuje się i nie nadaje do użytku. Tak naprawdę, aby opanować ten cały sprzęt, przyciski i myszkę wystarczy odrobina chęci, cierpliwości oraz osoby, która przeprowadzi Cię przez ten cały proces nauki, bezstresowo tłumacząc każde zagadnienie. Odpowie Tobie na każde pytanie, nawet te, które wydawać się mogą głupie, a niezrozumienie danej kwestii będzie powodowało stres i niemożność pójść naprzód, swobodnego surfowania w Internecie, drukowaniu listów, zdjęć, skanowaniu dokumentów i oglądania filmów na płycie DVD z wesela wnuczków.

 

Jeżeli jesteś gotów podjąć to wyzwanie, wręczyć prezent rodzicom lub dziadkom skontaktuj się z nami. Pomożemy im w poznaniu nowego świata - świata w którym senior porozumie się z wnuczkiem, skorzysta z Wikipedii, przeczyta ulubioną gazetę w internecie, a może znajdzie nowe hobby, zupełnie inne niż te które występują w świecie bez komputera.

 

 

 

Pomoc on-line - pobierz plik, uruchom program i przekaż ID telefonicznie, a my rozwiążemy problem przez Internet.